Select Page

CLUB DIVINE

Serving Only the Best since 2018
KONTAKT

ŠOKANTNO, RAZOTKRIVEN TAJNI KLUB O KOJEM PRIČA CIJELA BIH

»CLUB DIVINE« , »Mali Maldivi«, »Žoga beach bar« ili» Egzotični hedonistički raj« su samo neki od naziva koje smo mogli pročitati u medijima ovoga ljeta! Klub je sakriven u duboko obrašloj šumi na rijeci Trebižat. Zabačeno mjesto do kojeg se dolazi nepreglednim i makadamskim putem a do tajne lokacije nema nikakvih putokaza, teško se pronalazi, naravno da za to postoji veliki razlog.U samom centru prostora je veliki šank otvorenog tipa sa slamnatim krovom. Vlasnici Cluba Divine su se potrudili oko svakog detalja te ne nedostaje vrhunskih pića svjetskih brendova, a obzirom da je objekt u svojstvu OPG-a, hrana se nabavlja od lokalnih proizvodjača. Restoranski dio je odvojen, a hranu pripremaju vrhunski kuhari. Sportski dio prostora je teren za nogomet i odbojku na pijesku pa se često organiziraju turniri. Plivanje, skakaonice, ležaljke su dio ovog uzbudljivog ambijenta, naglašavam uzbudljivog jer uistinu zabave ne nedostaje. Cijelodnevni glazbeni program popunjava DJ, a u večernjim satima nastupaju glazbenici iz cijele regije. Naravno, dio večernjih sati popunjavaju i stand up komičari te brojna kulturna dogadjanja.

OPUSTI SE I UŽIVAJ

CLUB DIVINE

CLUB DIVINE

Club DIVINE je izgrađen od prirodnih materijala, hrastovinetrske, te nije korišten beton niti bilo kakav drugi umjetni materijal. Specifičnost ovog mjesta iako je na vodi, nema dosadnih komaraca jer je tu stanište vilinih konjica koji su ujedno i simbol ovog mjesta, a flora i fauna su netaknuti te se mogu vidjeti endemske vrste biljaka i životinja.

Club je poznat pod nazivom Žoga Beach Bar, no zbog samog osjećaja u ambijentu da ste u nekom bajkovitom, nadasve božanstvenom vrtu, oazi, klub je dobio ime DIVINE, naravno i novi vizualni identitet. Zanimljiva su rješenja loungeva, smještena su iznad vode a idejno rješenje i realizaciju cijelog objekta je izveo Stolarski studio ART&CRAFT iz LJubuškog.Web design, grafički design, digital marketing vodi  CREATIVOROOM

TAJNA LOKACIJA, Club Devine se nalazi u Čapljini a put do kluba ćete pronaći jedino uz pomoć Google maps na ovom LINKU. Slogan kluba je TOUCH AND TASTE THE NATURE  i uistinu ćete osjetiti istinski dodir prirode te mjesto ispunjeno suncem i okupano dodirima rijeke, čistu LJUBAV.

Great Coffee

Ako ste već posjetili naš klub, onda znate da možete uživat u najboljoj kavi u gradu. Uz kavu nudimo i domaće kolače tako da vaša dnevna rutina može započeti u clubu Divine.

KRENITE U NOVI DAN UZ NAJBOLJU KAVU U GRADU

Coffee Bean

Best Beans

Coffee Bean

Quality Milk

Coffee Bean

Perfect Blend

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.

Latest From Our Blog

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Come on In!

Weekdays

08PM -12AM

Weekends

12 PM – 02 AM

KONTAKT

Phone

00387 63 490 295 / 063 431 531

loungebar.divine@gmail.com

Adresa

Lazine, Trebižat, Čapljina